Over Nictiz

Contact

Nictiz zit in het pand Palazzo Giardino in Den Haag, direct aan de A12/A4.

Adres

Oude Middenweg 55 | 2491 AC Den Haag | 070 317 3450 | Postbus 19121 | 2500 CC Den Haag | routebeschrijving

Gastsprekers en experts

Wil je een expert van Nictiz graag als spreker op je evenement? Vul dan het aanvraagformulier in.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte met het nieuws binnen Nictiz en abonneer je op de nieuwsbrief.

Social media

Pers

​Voor persvragen kun je contact opnemen met Jacqueline Nell via 06 – 14 33 63 59 of met Martine Batenburg via 06  – 39 72 44 54.

E-mail

Applicatiebeheer applicatiebeheer@nictiz.nl
ART-DECOR art-decor@nictiz.nl
Bestuurssecretariaat bestuurssecretariaat@nictiz.nl
Communicatie communicatie@nictiz.nl
Financiële administratie financien@nictiz.nl
HR hr@nictiz.nl
Informatiemanagement informatiemanagement@nictiz.nl
Internationaal internationaal@nictiz.nl
Kwalificaties kwalificatie@nictiz.nl
Terminologie terminologie@nictiz.nl
Vacatures solliciteren@nictiz.nl
Zibs beheerzib@nictiz.nl